Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    Újratelepítettem a gépem.
    Nem a telefonban volt a hiba hanem a PCnem vette a lapot. Most már 1mp se kell hogy felismerje.

    Érdekesség: Újratelepítés után.
    Gondotlam feltelepítek egy tűzfal programot. ZoneAlarm, régebben jól szolgált.
    Telepítés utáni konfigurálásba kékhalállal belehalt a Win7. 5X újraindítottam, majd megelégeltem. 5x kékhalál. Szerencsére volt egy korábbi visszaállítási pont mentve, onnan sikerült indítani stabilan a Win7-et.
    ZonAlarm felejtős gondoltam. Akkor legyen a Commodo tűzfal és víruskereső .... 65% nál lehalt a telepítés és leblokkolta a netemet. Wifi valahogy még működött de a PC internet portját úgy letitlotta, hogy se ki se be.
    A 65% ról lekapcsoltam a telepítést mert 30 perccel később se volt képes befejezni a konfigurálást. .... bármit próbáltam állítani, javítani, semmit nem használt. További 30perc vacakolás után amegelégeltem és a pár órával korábban használt visszaállítási potra visszalőttem a Win7et. Érdekessége, hogy mindkettő program a gyári saját weboldaláról letölthető install programmal próbáltam telepíteni.
    Lehet hogy a gépem a hibás, de egy frissen telepített gép nem sokba tud beleszólni telepítés ügyileg. Ha csak azzal nem, hogy örtudatáras ébredt a PCm mert rühelli ezeket a programokat és nem engedte telepíteni.
    Mindenestre érdekes hogy ilyen is megtörténhet.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák