Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Tigerclaw #29 üzenetére

    Nekem is cserelheto akksis mindket telefonom (csak a regebbiek - Lumia 800, meg 3GS nem), de eszembe se jutna potakksit hordani. Van egy 7800-as powerbankom, 2 toltest legalabb kibir vele a telefon (vagy mindket telefon egy teljes feltoltest, es meg marad is benne valamennyi, es meg a hatlapot se kell kinozni).
    Attol fuggetlenul ma mar nem vennek beepitett akksis telefont. Ha elhasznalodik, fel masodperc alatt kicserelem magamnak, nem egy vadidegen nyulkal bele a cuccomba. Problem solved. Emiatt en nem szivesen rohangalnek szervizbe (bar a 800-asomnak sajnos nagyon erik).
    Szoval reszemrol hatalmas pirospont a cserelheto akksi. Imadom a Lumiakat egytol egyig, nagyon varos ez a cucc is. Mar csak a Win10 erdekel, milyen lesz (elozetes verziokkal nem vacakoltam, meg egy zsir uj, Win10-re optimalizalt telefonon, ami abszolut felso kategoria, tuti maskepp fog muzsikalni mint a 735-osomon tenne), meg hogy itt mennyire lesz melegedos a 810 (tartok tole nagyon, sajnos sehol nem tudtak a problemat kikuszobolni, meg a Z5-nel se, pedig ott nagyon igyekeztek).

    Egy nagy szivfajdalmam viszont biztos lesz ezekkel a 950-esekkel: nem Nokiak. :(

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz Tigerclaw #32 üzenetére

    Nekem mindig ugy latszik hogy birni fogja... Aztan van hogy 40%-rol pillanatok alatt lemerul. :D Napi hasznalatba van meg a 800-asom is, ugyhogy ez gaz. Inkabb minden este feltoltom, pedig csak 80-85%-ig meritem le nap vegere (csak telefonalasra hasznalom, arra viszont sokat).
    A 930 nalam is kalapba volt, viszont az mar par honapja is elavult volt a tobbi flagshiphez kepest, meg iszonyat sokat olvasok tipushibakrol. Ugyhogy arrol letettem. A G3 jo alternativa lehet, bar akkor mar gyujtenek meg kicsit a helyedbe, es vennek egy frissebb csucsot. Mivel 800-ad van, feltetelezem nem fel evre venned. :) Egy ujabb tipus azert megiscsak erosebb, es garantalt a tovabb tarto frissithetoseg, es a stabil mukodes.

    Amugy mar Win10-zel jonnek az uj Lumiak, ez 100%.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák