Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sweet Lou 6

    addikt

    válasz Vargnatt #19 üzenetére

    Sokáig Operát használtam, és a mai napig fenntartom, hogy egy jó böngésző. A váltás okai pedig a támogatottság voltak, mert igenis voltak vele gondok. Pl. az expressz.hu-n sokáig volt egy képmegjelenítési bug. Lehet nem emlékszem pontosan, de a fejlesztők ezt a hibát kb. fél év után javították... És a magyaropera szégyenfalán kívűl ott vannak még az inkompatibilis listán jelentősen a hanyagul megírt blogok is.
    Az Elvirát meg azért említettem, mert ott meg a Chrome-nak (Webkitnek) voltak a kereséskor megjelenítési gondjai.
    Namost tisztában vagyok azzal, hogy ez a szabványtalan, gányolt oldalak hibája, de én a böngészőt használni akarom, ha kell egy oldalról valamilyen információ, akkor nehogy már a böngésző miatt ne tudjam azt megtalálni... Mondjuk a Chrome-nál főleg az .mht támogatás nem tetszett meg az ABlock tiltása.
    Az Internet Explorer és a Safari már csak win/apple-only platform miatt sem jöhet szóba.

    Firefox-hoz az UnMHT kiegészítőt kell telepíteni és akkor kapsz teljes mht támogatást. Nem mondom, hogy ez a legjobb böngésző, de nekem ez felel meg a legjobban, még ha vannak kompromisszumai is.

    [ Szerkesztve ]

    sweetlou6.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák