Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bit_vector

    tag

    válasz cortez25 #32 üzenetére

    Én még arra is emlékszem, amikor 4 Ft-okat (') cieltünk be általánis isk. korunkban a suliba, és minden héten megnéztünk egy-egy rajy- vagy ifjúsági filmet. Na nem egy Káma Szutra élmény volt, de gyerekfejjel nem is kellett ennél több.

    Viszont, hogy az interjúról is ejtsek néhány szót:

    A helyzet kényes, mert az ASVA-t pont azok a piaci szereplők támogatják a legjobban, akik ellen harcol. Gondoljunk csak bele, mi lenne az ASVA bársonyszékeivel (és zsíros fizetéseivel), ha nem lennének jogsértő emberek ? Persze itt jön be egy olyan trükk, amit én szoktam a melóhelyen elkövetni: ha már végkép semmi dolgom nem akad, és diskurálni van ingeranciám a lányokkal, akkor a hónom alá pakolok egy nagy paksaméta papírsemmit (legutóbb egy köteg Metro volt + alul felül egy látszatfedlap (LOL). A főnök nem is kötözködik, látván iratok vannak nálam. Persze ő nem tudja azt amit én. Hasonló az ASVA is. Mutattni kell néhány dolgot azokna akik pénzelik, de dolgozni ők sem szeretnek. Amikor fel kell mutatni vmit, mindig a legegyszrűbb eseteket keresik meg, persze amit ki kellene nyomozni hosszasan (mert azé a cápák sem h...ék), az már kínos ügy. Ha nagyon kirí, megoldják, de egyébbként tesznek mindenre. Az egészből az jön le, hogy csak a kisemberen csattan megint még egy (másik) korbács.

    és akkor még lehetne sorolni, mert hasonló körbe tartozik a BSA, az Artisjuss, meg jó néhány magát hatóságnak képzelő gané csimbók....

    De igazából nem ez a baj. A Baj világos, hiszen ha jól működne a törvényi rendszer, akkor ezek a szervezetek nem is jöhettek volna létre. Ők csak egy törvényi kiskapura épültek fel, és szívatják a népet.

    És még egy kissebb véleményecske: mutassanak nekem bármilyen jogvédő szervezetet amelyik nem a ''divide et impera'' (oszd meg és uralkodj) elv szerint működik Mo-n. A sok rendőr szinte hozzá sem szagol az infotech-hez (tisztelet a kivételnek), erre pont azok tanítják őket, akik a legnagyobb törvénysértéseket elkövetik (pl. személyiségi jogok ?). Ráadásul teszik úgy, hogy továbbra is ők lesznek a szakértők a bírósági/vizsgálati szakaszban nem kevés pénzért. A népnek egyszer azt mondják szabad, máskor a rendőrökkel közösen (!) mennek ki helyszínre - szvsz az ilyen ASVA-s, BSA-s, meg egyébb fickók be sem mehetnének egy magánterületre sem.

    Képzelj csak el egy fickót, akit felnyomnak, mert otthon a gyereke ingyé nyomja a szomszéddel a Fcry-t. Ez a fickót szépen felnyomja pl. a BSA, aztán megszakértik, miért is nyomták fel. Spec. én sem csinálnék feneket a számból, ha már egyszer mondtam vmit. DE, ha ez az ember egy berkeken belülálló lenne, szvsz megúszná egy ejnye-bejnyével, és még ingyenesen megkapná a legálisat, csakhogy ne forduljon máskor ez elő...

    undorító..... :::böáááá::

    üdv.

    Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

  • MasOyama

    őstag

    válasz cortez25 #32 üzenetére

    Személy szerint én mindent moziban nézek meg ami megjelenik. kb. 600 ft egy mozi, ha kedvezményes napokon mész. Minden héten megyek, és akkor sem nagy költség egy hónapban. :) Mások 10-20 ezer forintot elkültenek piára, cigire, stb... :)

    PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

Új hozzászólás Aktív témák