Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Czeky #86 üzenetére

    Szerintem sokan meglepődnének, ha tényleg kivonulna.
    Mocsok sok ember azon tart kapcsolatot, hirdet, stb.
    Ilyen elérésű hirdetőfelület/webhosting nincs (arról nem beszélve, hogy mindenkinek hirtelen weboldal kéne a cégének... :D )
    Szóval attól függetlenül, hogy egy rohadék módon üzmeltetett és nagyon rosszul használt platform, igencsak hasznos maga a közösségi oldal.

    Mutogatni való hater díszpinty

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Czeky #88 üzenetére

    Néha? Pöcegödör, de
    - akkor is ott van elérés, máshol alig lehet eladni valamit
    - a platform színvonalát az oda járó közönség adja nagyobb részt
    ...utóbbi a gáz, ebből látszik, hol tart ma a társadalom :O

    Szóval attól még, hogy te nem használsz belőle sok mindent, mások nagyon is használják.

    @bambano : A usereket is rá kéne venni, hogy menjenek át abba :) Viszont az tuti vicces lenne, hogy mekkora népharag törne ki.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Czeky #91 üzenetére

    Ez a kisebb része. Az látszik, hogy tele az ország félanalfabétákkal. Ezeknek mindegy, milyen platformot adsz, ez lesz belőle.

    @bambano : Nem szoknának, ez teljesen másképp működik.

    "hanem a facebook menjen el, és akkor rá zúdul a népharag."
    Eh, azt se értenék a legtöbben, hogy miért.

    @dabadab : Egyáltalán nem tartom ezt valószínűnek. A Fb. elterjedése organikus volt, jókor voltak jó helyen, jól csinálták a dolgukat (2010 körül ámultam, hogy milyen frankón működik, és miket tud). Mostanra több szempontból is leküzdötték magukat, de nagyon mélyen bele is gyökereztek a társadalomba.
    Na most ha elkezdesz tolni bármi mást helyette, akkor ugyanaz lesz, mint az oltásokkal; egyesek már csak azért sem mennek oda, mert fúj, divat lesz ellene lenni, ilyesmik.
    Akkora userbázis, hogy versenyképes legyen, csak organikus felhasználószerzéssel tud kialakulni, nagyon kicsi az esélye, hogy eddig eljusson bármi más. (Alapvetően ugye arról van szó, hogy elkezdik használni emberek, és mások azért követik őket, mert azokat ott lehet elérni - de ez nem megy mesterségesen.)
    Pedig én is szívesen látnék egy olyan platformot, ami a Fb. tudásának nagy részét megvalósítja, de az adathörcsög-jelleg nélkül.

    @ddekany : Ez nagyon wishful, sajnos szerintem sokkal nagyobb a baj :O

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák