Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    T70: Elképesztő felbontás, nagyon direkt prezentáció ( végül is zárt fejes ), magaskiemeltnek mondott, de nekem tökéletes a magasa, nem sziszeg nem szúr de tiszta élénk csengő. A mélyei a legjobbak amiket valaha hallottam. feszes ütős részletes, mélyre megy, van jelenléte de mindezt úgy hogy nem ül rá a középre és nem ural. Ilyennek kell lennie. 250 ohmja ellenére minőségibb kis dolgokról is élvezetes mivel nagyon érzékeny. Jobb mp3 lejátszóról is zenél, de nyilván meghálálja és érezhetően skálázódik is a hangja jobb forrásról. Dacra inkább érzékeny szerintem mint erősítésre. Kényelme példás, a pánt szorítóereje elég a normális fent maradáshoz és szigeteléshez, de nem fájdalamas fárasztó órák után sem, a plüss párna pedig nagyon finom...
    Kábel elég rideg, és lehetne cserélhető... Építési minőség anyaghasználat remek.

    Hd650: Borzasztóan forrás és erősítésigényes. Hozzáillő és megfelelő lánc nélkül csalódást kelt, értetlenséget szül. Megfelelően gyors feszes erősítővel és jó felbontású daccal megtáltosodik kinyílik. Nem változik meg az alapvető karaktere. Lassú meleg hangú mélysúlyos, ugyanakkor kiszolgálva borzasztóan zenei szerethető hangú részletes előadás kerekedik a tompa mocsárból amit gyenge forrásról mutat. Nem a valóságot mutatja de nem is akarja. Ha valaki nem hifizni hanem zenét élvezni akar, akkor ajánlott. Kényelme jó, nagy füllel picit érezhető szűkösnek a hely a párnában, de engem egyáltalán nem zavar. Stabilan ül szintén órákon át hallgatható. Anyagok minőségérzet jó, de van jobb is.

    k550: Nagyon könnyen hatjható, kifejezetten kellemes kiegyenlített hangú zárt fejhallgató. Jobbféle hordozható eszközről is kifutja amit tud. Borzasztóan kényelmes a párnája nagyon finom bőr, ami melegben hosszabb használattal sajnos befülled, és nagy felületen is érintkezik a bőrrel, izzadásra hajlamos bőrűek ezzel számoljanak... a pánt szorítóereje viszont teljesen elégtelen. Kis fejen könnyen lehet problémás a nem tökéletes illeszkedés ami gyakorlatilag a mély teljes eltűnését jelenti... Kiegyenlített semmi extra sehol sem kiugró hang ( rossz szigetelés esetén semmi mély ) Tere zárt létére elég nagy és széles is, picit erőltetett talán. Csupa fém és bőr, élmény megfogni és ránézni is. Kicsit talán több erőfeszítés ment erre, mint a hangjára.

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák