Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz vanhalen #25 üzenetére

    "Azt írtam volna, hogy nem találom meg a mailkezelő progimat, vagy a böngészőt, mert csempékre van kilőve? "

    nem nem ezt irtad. itt azt irtad, hogy sok program eseten ez fog megtortenni.

    "Szerintem, ha sok programod van, egy idő után elveszel a kavalkádban, mert "összefolynak" Ha majd hasonlóan néz ki a skype "csempéje" az internet exploreréhez, vagy a mail kliens csempéjét egy színárnyalat választja el a videovágó szoftverétől és ezekből lesz mondjuk 50 progi a gépeden, akkor vágyni fogsz valami kis megkülönböztető jellegre, legalább "ikon" (csempe) szinten.."

    tovabbra is az az alapfelallas, hogy szerinted osszemosodnak, jellegtelenek, fantaziatlanok a lapkak, szerintem meg nem mosodnak ossze es nem fantaziatlanok. es igen, nekem tetszik, ha eddig ez nem tunt volna fel.

    "IE szép kék, de 1mm-re mellette control panel ugyanúgy ugyanazzal a színnel és mérettel"

    mi tart attol vissza, hogy valamelyik lapkat athelyezd? meg egyebkent is, hogy mosodna mar ossze a ketto, mikor ott van egy bazi nagy e betu az ie lapkajan, a control paneljen meg egy fogaskerek?

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák