Új hozzászólás Aktív témák

  • turbulencia8

    őstag

    Valamitől belassult a tablet, úgyhogy kapott egy teljes gyári visszaállítást. Az újra belakás jóval egyszerűbb, mint Z10-en, és minden megint pöpec,
    Viszont immár nem telepítgetek rá minden vackot (pl. a Total Commander szerintem spyware volt), a droidos Oruxmaps kivételével mindent BBWorld-ből töltöttem le vagy vettem meg. Bár igazság szerint túrázni nem kényelmes tablettel, úgyhogy még az OruxMaps sem létkérdés. Ha már wipe-oltam a rendszert, az újra belakás során immár csak a jól bevált szoftvereket raktam vissza. A korábbi tapasztalataim alapján, a majdani esetleges PlayBook-tulajok számára javasolt szoftverlista az alábbi.
    Ingyenes appok:
    Origami Browser (iszonyat jó böngésző, de a videók kezelésében a gyári jobb).
    Navita Translator (nem adtam neki hozzáférést semmihez, anélkül is működik, ez egy sima Google/Bing translator kliens).
    Nobex Radio (itt nagyon jól jön a Playbook kiváló hangszórója)
    Ingyenes fájlkezelőnek az Air Browser-t ajánlom (a gyári nagyon béna), de már ezt sem raktam vissza az újratelepítés után.
    Six Guns (alapból ingyenes GameLoft játék, tapasztalat szerint nem érdemes rá költeni, mert újratelepítéskor elvesztek a játékon belül vásárolt cuccaim)
    Need for Speed for PB

    Javasolt fizetős appok:
    Play Epub Reader (kiváló ebook olvasó, még z10-re vettem meg, de talán ingyen is elérhető az 1.0-ás verziója)
    KalemSoft Media Player (iszonyat jó, ezt használom legtöbbet a böngészők után, minden formátumot lejátszik feliratostul, utóbbi dekódolását az ASCII/UTF8-ra vagy az ISO 8859-1-re érdemes állítani)
    File Explorer for PB (számomra ez a legértelmesebb fájlkezelő, tömörített fájlokat is elfogadható módon kezeli)
    Magellan Compass Maps (drága és nem az igazi navigáció, de végszükség esetén hasznos lehet)
    GPS Maps for Google Maps (A gyári Bing Maps-hez hasonló szintű, nem venném meg újra)
    Mivel Z10-re már korábban megvettem, PB-n is elérhető a CascaRun Pro, Neutron Player stb. de ezeket nem raktam föl, és a fentieken kívül az előző HSZ-ben már említett játékokat ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák