Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    Végre egy korrekt értékelés, én is az mondom... :R

    Értem én hogy Heavy rain 2-t vártak más történetbe burkolva (bevallom talán én is így voltam), meg sokan panaszkodnak, hogy nem sok a beleszólásuk a történetbe, ami részben jogos is. De könyörgöm, azért emiatt ennyire lehuzni egy ilyen játékot... Brutális grafika, és még jobb történet. Azért csupán ezt a két dolgot sem sok játék mondhatja el magáról azt hiszem. (Más kérdés h számomra a játékélmény is ott volt.)

    A másik, hogy a Last of us-t is imádtam, tényleg nagyon jo játék lett. De miután azt végigtoltam nem kötődtem annyira a szereplőkhöz és történethez mint a Heavy Rain vagy a Beyond esetében.
    Aztán mit látni... Last of us 10/10 és hasonlo értékelések, Beyond meg 10/6 körül kap... Megértem, hogy nem mindenki izgul rá a játékok sztorijára, de számomra a Beyondnak az a reális értékelése, amit ebben a tesztben is láthattunk. Megvannak a hibái, megértem ha valakinek ez a játékmenet annyira nem tetszik, viszont a történet és annak bemutatása egyszerűen kárpótol mindenért.

    Ez az én véleményem persze, nem kell mindenkinek egyet érteni, hiszen nem vagyunk egyformák.

Új hozzászólás Aktív témák