Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ööö, a dvi miért lett így kiemelve? azthittem, hogy az már rég alap... :F 1.5éve vettem a 931bf-em, azon is van ugyanúgy...

    tényleg nagyon jók a samsungok, eddig semmi bajom nem volt velük... fejem sem szokott fájni előtte soha... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dezz #72 üzenetére

    szerintem ha pl 1.5szeres a különbség árban és boltban kivan rakva egymás mellé 2db pont ugyanolyan/ugyanakkora monitor, más típusjelzéssel pl 50ezer és 75ezer forintért és ugyanaz a szép élénk színű képekből álló slideshow megy mindkettőn, akkor az átlag vevő megnézi: "hm... jól néz ki mindkettő, csak az egyik sokkal olcsóbb" aztán talán megkérdez egy eladót, hogy az egyik miért drágább sokkal az egyik, mint a másik... ha az eladónak van hozzá valami köze, akkor elmodja, ha nincs akkor meg kitalál valamit és jóeséllyel elviszi a vevő az olcsóbbat... az veszi a jobb panelest, aki előre utánanézett már, tudja, hogy melyik típus milyen és céltudatosan azért megy a boltba... egyébként még hosszú évekig kelendő lesz a tn-paneles... mellékesen a nyakam tenném rá, hogy a kommentelők nagy részének is tn-paneles a képernyője... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dezz #76 üzenetére

    értelek én... de azt akartam kihozni az egészből, hogy átlagember hogy választ... most volt karácsony... 2 munkatársam is képernyőt akart venni... egyik unokának, másik meg a fiának... ők a képfrissítéssel/kontraszttal/fényerővel sincsenek igazából tisztában és nem paneltípus alapján döntenek... ugyanúgy, mint az emberek nagy része... jöttek oda és mutatták, hogy melyik a jobb, a 30ezer forintos x márkájú vagy a 33ezres y... nem mondhatom nekik, hogy dobják ki az újságot és vegyenek többszöröséért egy komolyabb panellel szereltet, mert a gyerekeknek játszani, esetleg filmet nézni hülyeség lenne olyan komolyat... és tényleg átlagember így dönt: megnézi az árat meg a feltüntetett értékeket és törekszik mindenből a legnagyobbra... ki is kellett őket oktatni, hogy frissítésnél nem a legnagyobb érték a legjobb :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák