Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz LEFTHORSE1 #21 üzenetére

    végre valaki meg tudja erősíteni az általam leírtakat. már kezdtem azt hinni, hogy tiszta hülye vagyok, hogy elégedett vagyok egy bluetooth fülessel...
    én eddig 3 készülékkel használtam ezt a headsetet MW600-at: X10i, Ray, S és mindegyiknél érzékelhetően szebben szólt a headset, mint az analóg megoldás.

    ezt a kirántós problémát jó is hogy eszembe juttattad. eddig kétszer fordult elő, hogy véletlenül lemerült hallgatás közben a headset és át kellett nyargalni út közben jack módszerre (egyébként átlagban 2 napot bír a füles akkuja aktív használat mellett). mindkét esetben kitépték a fülemből a fülest a buszon. mert ugyebár két lehetőség van: vagy elrejted diszkréten az inged alá - ekkor nem tudod alul kivezetni, mert az inged be van tűrve a nadrágba. vagy pedig kint hagyod és akkor aztán mindenki beleakad, aki csak a környezetedben jár.
    nem egyszer láttam buszon is, hogy hallgatják a zenét a 200+ezres almáról és akad be neki a kábel mindenhova, meg igazgatja. én reggel felcsiptetem a vevőt a galléromra oszt csókolom. ENNYI. onnantól kezdve nincs gondom vele. szóval nekem (és ezek szerint másoknak is) szükségem van ilyen megoldásokra. részemről very welcome.
    a hangzásra pedig aki azt mondja, hogy gáz, az előbb próbálja ki a szóban forgó fülest és ne az 1500ftos bluetooth headsetek alapján alkossa meg véleményét.

    (persze továbbra is fenntartom, hogy ha valaki annyira profi, hogy 1-2 gigás FLAC albumokat akar hallgatni a hétköznapokban, akkor oda egészen biztosan jobb egy 100-150 ezres denon füles...) bár ebben sem vagyok biztos, mert van ismerősöm, aki FLAC-ket hallgat MW600-zal és oda meg vissza van tőle.
    márpedig ez az MW600 utódja lesz. csak nem lesz tán gyengébb...

    ennyi

    [ Szerkesztve ]

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák