Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz kolosanyi #13 üzenetére

    ha lesz rá lehetőségem, belepróbálok ebbe amit mondasz. sajnos a xperia S-nek tapasztaltaim szerint elég gyenge a hangkeltő képessége. ezért számomra egy megváltás a bluetooth headset. nagyon ritkán belefutok abba, hogy lemerül a headset, és be kell dugni a telefonba a fülest. kényelmetlen és halk, gyenge hangzásminőséggel. mondjuk biztos odaverné egy olyan teló, amiben direkt olyan hangchip van, ami erre van kihegyezve, de most ilyen telefonom van, ami ilyen hangzás (vagy inkább nem hangzás ;] ) képességekkel bír. az biztos, hogy a következő vásárlásnál külön oda fogok figyelni arra, hogy milyen zajkeltési képsségekkel rendelkezik a készülék.

    a füleseim egyébként az otthoni cuccokról és a bluetoothról is gyönyörűen szólnak, nincs velük gond. de a telefon valami szánalmasan gyatra. szóval nekem még egy ideig marad a bluetooth. legalább van vevőkör :K

    egyébként a sokak által emlegetett merülést én egyáltalán nem tapasztalom. kb 5%-kal vagyok kijjebb akkor ha egész nap zenét hallgatok, mintha leválasztom a headsetet. szóval annyira azért nem merül az, hogy megérje problémázni ezen.

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Új hozzászólás Aktív témák