Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    Én egy kicsit más szemszögből nézem a dolgokat mint legtöbbetek, ugyanis nekem az első a BF4 volt mint teljes egészében, azaz premiumot is beleértve, megvásárolt játék. Én hasonlítani nem igazán tudtam semmihez, mert előtte nem játszottam multit semmilyen fps játékkal. Szóval a sok hiba számomra pár apróbb-nagyobb hibában nyilvánult meg. A legidegesítőbb mind közül, amikor egy küszöbön, vagy hasonló magasságú valamin nem lép át és beleakad, vagy ahol simán átugorhatna, ott nem ugrik, és amikor 3-4x megpróbálja az ember és emiatt lövik le az úgy "I'm lovin it." :)
    Több száz óra BF4 játék után próbáltam ki a Hardline bétát, és semmivel nem volt rosszabb, nem emlékszem kirívó hibára, de a beleakadok a szinte semmibe, az még mindig megvan... Egyelőre nem szándékozom megvenni, mert semmi újat nem tud adni/nyújtani. Inkább beszereztem a már fillérekért kapható BF3-at, és elszórakozok azzal, majd ha jó-árasítják a HL-t, talán megveszem.
    Történet szempontjából szerintem rossz útra tévedt EA, mert ez a GTA területe, a rabló-pandúr nem Battlefiled "specialitás", meglátjuk majd mennyire sikerül eladni. :)

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák