Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz janitor01 #21 üzenetére

    Szia,

    nincs azzal semmi gond, ha az olvasó ír. Éppen azért, hogy ez az írás ne fulladjon unalomba, azokat a levélírókat emeltem ki, akikkel úgymond "meggyűlik a bajom".

    Baromi sok az építő jellegű kritika, a minap egy doktor az N82 kapcsán tett fel értelmes és logikus kérdéseket.

    De amikor olyan leveleket kapok, mint amit idéztem is, akkor hajlamos vagyok először kiborulni, aztán harsányan röhögni. Reméltem, hogy ti is ezt fogjátok tenni :)

    A tesztelés munkafolyamata a legtöbb esetben nem engedi meg, hogy több ember is véleményt alkosson a termékről. De pont ma ment ki az iPhone kapcsán egy írás, ahol teljesül a kívánságod. Ilyen spéci cuccoknál össze szoktunk dolgozni.

    A tesztekbe pedig továbbra is bőven lesz személyes vélemény. Azt reméljük, hogy ettől lesz olvasmányos és fogyasztható a cikk, sokkal inkább, mintha specifikációkat sorolnánk fel.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Szaszati

    tag

    válasz janitor01 #21 üzenetére

    Hümm-hümm. Szerintem itt nem arról van szó, hogy nincs szükség olvasói visszajelzésre, sőt, nagyon is fontos az ilyesmi. Éppen ezért volt említve, hogy van nem kevés eset (mitöbb, valószínűleg ezek vannak többségben), amikor az olvasó igenis okosakat tud mondani. Viszont ennek az írásnak nem a többség bemutatása volt a célja, szerintem arról van itt inkább szó, hogy más is láthassa, hogy milyen negatív példákkal lehet szembesülni, na meg persze, hogy nevessünk egy csöppet :)

    Gugli elvtársunkról meg annyit, hogy - habár nem az alapműveltség része - egy átlagos Internetet használó emberkének (márpedig aki netes újságot olvas, meg ímélezik az ebbe a kategóriába tartozik) igencsak illő lenne tudnia kezelni a mindenbe belelátó sok O betűs keresőt.

    MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

Új hozzászólás Aktív témák