Új hozzászólás Aktív témák

  • janitor01

    tag

    Előszőr is én is szoktam ám olvasni a mobilarénát. A tesztek jók, bár igazából az a gond, hogy a személyes vélemény a készülékről sokszor annyira erősen érződik az íráson, hogy a jóembereknek esélye sincsen saját véleményt alkotni az írottak alapján. Persze ezt, csak így lehet. Vagy mégsem?

    Nekem az a véleményem, hogy azért lehetne ezt másként is, csak éppen nem kell. Viszont sokkal átfogóbb képet kapnánk mi olvasók egy egy teszt elolvasása után, ha esetleg 10 sorban vagy 5 ben más tesztelő is alkotna egy villám véleményt a telelfonról (mondjuk 1 óra használat után.) mondjuk 1-2 ilyen villámvélemény, meg a cikk maga, már elég korrekt képet adna a készülékről.

    Akkor most hogy is van ez?Mármint, hogy igazából nem örülünk ha foglalkoznak velünk, meg annak sem ha igen. Én ha cikkeket írnék örülnék a visszajelzéseknek mert azt jelenti, hogy olvassák az írásomat. Gondolom nem a 10 milliós havi fizetésed motivált a megírásukban, hanem inkább ez.Azonban ebből az írásból süt egy kicsike lenézés azok felé akik olvassák a cikkeidet, és/vagy még a fáradtságot is veszik, hogy leírják neked a hülyeségeiket. Amennyiben a levelek között egyetlen olyan sem volt még ami hasznos lett volna akár csak egy kicsit is a számodra (ilyen típusú userről nem írtál) akkor ne tedd publikussá az e-mail címedet.

    Persze baromi idegesítő lehet, ha igazából nem tudja valaki mondjuk a googlet használni, én az ilyeneknek nem is válaszolnék, (na mondjuk egyáltalán nem azért mert gúglizni az alapműveltség része lenne...!) ha eléggé fontos egy idő után oda kell tévedjen, ha meg nem akkor meg nekem sem kell az legyen. Mondjuk ez már itt ember meg levél függő nyilván.

    A lényeg, hogy szerintem mivel ez az oldal az olvasottsága miatt az ami, számotokra minden olvasó fontos kellene legyen. Ha hülye, ha nem; ha olyan telefonról akar hallani ami még nem is létezik, ha nem stb.. Éppenezért az ilyen írásokat mint ez is eléggé furcsálom. Igazából ti nekünk csináljátok ezt az egészet (remélem).

    Nem szeretném én megmondani a világ összes okosságát itt neked, nyilván sok mindent nem tudok, nem értek, nem látok át. Ez csak egy vélemény volt, amely természetesen azt is tartalmazza, hogy a mobilaréna mint minőségileg mint frisseséileg a legjobb magyar mobilos oldal!

    Kívánok további jó munkát kellemes ünnepeket és legalább ugyanennyi de akkor kevésbé "levelezgetős" olvasót.

    UI: temrészetesen a saját oldlatokat, úgy és akkor moderáljátok ahogyan akarjátok, remélem azonban hogy ez nem fog beleesni a szórásba. Szerintem nincs benne semmi olyan ami bárkit bántana. Ha mégis attól előre/utólag (megfelelő rész alá húzandó) elnézését kérem.

Új hozzászólás Aktív témák