Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Doner #7 üzenetére

    Vannak tört WoW szerverek is, de olyanok is. De például tört EVE Online szerverről nem tudok. Esélyesen itt nem lesz tört megoldás, vagy szokás szerint túl nagy áron (túl sok macerával és problémával), így értelme nem sok van.

    Amúgy sem, teszem hozzá, mert amennyire én tudom, továbbra se tudják megoldani a lag problémáját. Hiába van mondjuk 100-as ping (100ms), amire a kijelző megjeleníti az további 30-60ms, ennyit meg már általában észre lehet venni. Aztán lehet, hogy ehhez is hozzászokik a (következő) játékos generáció, és mi ugyanúgy verhetjük a fejünket a falba, mint a kontrollerről való FPS játékok esetén. :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • azbest

    félisten

    válasz Doner #7 üzenetére

    Nem lesz, mert kiszáll az FBI a számítógépes betörőhöz.
    Onlive esetén volt olyan, hogy 30 percre kipróbálhatod a játékot, persze semmit sem menthetsz. Mondjuk fps multinál pont befért pár kör ebbe :) Bár a lagg miatt pont nem volt annyira élvezetes az ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz Doner #10 üzenetére

    Nem vicceltem.
    Egészen más büntetőjogi kategória más rendszerébe való illetéktelen behatolás, mint a kalózmásolatok saját gépen való használata. A szoftverek / szolgáltatások kalóz igénybevétele is más kategória, mint a film és zene.

    (#8) Cifu: jelen esetben a kliensek is a szolgáltatónál futnak, te csak egy videostreamet látsz az eredményről. A tört WoW szervernél valaki telepített egy kalóz változatot, amin kiiktattak olyan ellenőrzéseket, ami a hivataloson megvolt. A kliensek maguk futtatták a programot. A tört felhős futtatásnál megnézném, hogy ki az aki finanszíroz több ezer játékgépnyi kapacitást valami szolgáltatónál. A villanyszámla sem két forint, az ehhez szükséges szerverekről, net kapcsolatról nem is beszélve. Ehhez vas és infrastruktúra is kell, ami drága. Szóval egyszerűbb előfizetni a hivataloson.

    A szolgáltatói felhőben futó tört játék kb olyan, mintha a tévécsatorna stúdiójába törnél be élő adásba, ahelyett, hogy előfizetnél és néznéd az adásukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák