Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    érdekes okfejtés. azt hiszem vannak dolgok amikért nem lehet pénz kérni. vagyis inkább nem kellene. jómagam egy játék közösségi oldalát főszerkesztem, most én is kérjek pénzt attól a néhány szerencsétlen olvasótól, aki veszi a fáradtságot és elolvassa a munkámat? persze azt is tegyük hozzá, hogy egy büdös fillért nem keresek vele. a világot a pénz mozgatja, a probléma csupán annyi, hogy egyre több mindenért kell egyre többet fizetni, és azt nem venném észre, hogy az emberek is egyre többet keresnek. kedvenc magazinomat is azért nem veszem egy ideje, mert 3,5 év alatt közel a duplájára emelkedett az ára. ennyire drágult volna az előállítás és terjesztés? nem hinném.
    az offline médiák errodálódása. igen, nem tudnak annyira naprakészek lenni, hogy felvegyék a versenyt az online médiumokkal. erre a legjobb példa a "színvonalas" gamer magazinok. a legtöbb ember már csak megszokásból veszi, sőt a nagy sebességű internethozzáférés és a HD streaming óta már a DVD melléklet is kissé értelmét vesztett.
    én hajlandó vagyok a tartalomért fizetni, ha az megüti az általam elvárt szintet és nem a portál tulajdonosa hízik, hanem azok, akik az értékes tartalmakat eljuttatják és hozzáférhetővé teszik számomra. a hírezők, a szerkesztők, a teszterek, rendszergazdák és üzemeltetők... stb.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák