Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    Szedjék is szét! A Facebooknak van saját fénykép posztoló és megosztó felülete, akkor legyen elég az. Instagram pedig külön. A Facebooknak van saját chat app (Messenger) akkor legyen elég az. A Whatsapp pedig külön. (nem is értem a versenyhivatal ezt akkor miért engedélyezte)
    Erőből felvásároltak riválist, ezt még elnézném, amit nem tudnak megvenni azt lemásolják Snapchat, TikTok funkcióit, még ezt is megszoktuk a tech világban. Zuckerberg fő bűne, hogy elfészbukosítják a szerzeményeiket is! Az Instán jól nyomon követhető a folyamat a megváltozott algoritmussal, több követés és reklám. Magának a Facebooknak sincs már köze a régi önmagához, amikor időrendben láttad a barátaid saját tartalom posztjait. A megosztás gomb bevezetése és az algoritmus feed tönkrevágta az user élményt, ami nekik jó üzlet volt. Még iwiw időkben, amikor magyarul nem is volt Facebook, akkoriban volt számomra a legjobb élmény.

    Amikor sampont veszek, választok a Pantene illata jobban tetszik a Head & Shoulders-nél, akkor nem is érdekel valójában ugyanúgy a Procter & Gamble zsebében köt ki a pénzem, mert mindkét márka az övék. Ha egyik se tetszene, még ott a Nivea és L'Oréal. Viszont az emberi kapcsolati hálót nem lehet ilyen könnyen új platformra terelni. Nekem is fent van a Messenger, mert muszáj. (Két iPhone ismerős közt kényelmes a beépített Facetime, iMessage, de Androidosokkal már három félét kell telepíteni pluszban. Óriási öngól volt a Google-től, hogy nem csináltak régen egy fix chat appot, azt a sok elkaszált és átnevezett hülyeséget már nem tudta követni az ember.) Már azt haladásnak érzem, néhány embert megtanítottam album megosztásra Google Drive, OneDrive, iCloud alól, úgy nem a Facebook szarrá tömörített képeit kell néznem.

Új hozzászólás Aktív témák