Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wednesday

    őstag

    válasz bteebi #29 üzenetére

    (#29) bteebi: Nekem sem a szakmám a terror elhárítás így tényleg csak értekezhetünk róla. Nem is akarok semmit tényként kijelenteni, hogy de ez biztos így van mert én csak tudom, hogy így kell lennie.

    Nekem ez nem tűnik hatékonynak. Olyanokat figyelsz folyamatosan 90%-ban, akiket nem kéne, mert nem vezetnek eredményre. Ráadásul ezeket az adatokat még eltárolod, miután tudod, hogy azok nem kapcsolhatók a terrorizmushoz. Ezt én hatalmas erőforrás és pénzpazarlásnak gondolom.

  • #65675776

    törölt tag

    válasz bteebi #29 üzenetére

    Akkor meg ne keverjük össze a dolgokat. Te magad írod, hogy van itt nyersanyag, csak nem bányásszuk ki, mert inkább Kína szennyezze a környezetet magának ott. Szép és jó, ezzel lehet kitűnő függőséget kiépíteni, ami pl a ritkaföldfémek esetén egyre kellemetlenebb lesz. Kína ugyanis monopol helyzetbe került, és szépen kezdi emelgetni az árakat. Annyira, hogy már szépen lassan újra olcsóbb lesz helyben bányászni a drágább munkaerővel.

    Milyen az a kiváló minőségű lignit? 90% víztartalmú szenet mindennek tudnék nevezni, csak kiváló minőségűnek nem. Kb olyan, mint a házikolbász és a párizsi esete. Előbbi húsból van, utóbbi pedig nyomokban húst is tartalmaz.

    wednesday: A terrorizmus ellen pont azért nehéz küzdeni, mert nagyon jól bele tud olvadni a környezetébe. A diákok pl nagyon könnyen befolyásolhatóak ebből a szempontból. A terrorizmus halála az, amikor nyiltan megmutatkozik. Onnantól kezdve, hogy pontosan beazonosítottad már tipikusan könnyedén kiiktatható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák