Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz intelMMX #49 üzenetére

    [NAGYON OFF]
    Szerintem kétféle ember warezol e zord kárpátoknak fenyvesekkel tűzdelt vadregényes táján:

    1.) Aki nem akar zsákbamacskát és nincs más mód a kipróbálásra (Pl. Bedemóznak valami alkalmazást a youtube-on, megveszed X pénzért és nem azt tudja amit mutattak, vagy nem úgy, esetleg inkompatibilis azzal amit te akarsz...stb. Játékosok meg aztán tudják hogy a reklám és a valóság gyakran köszönőviszonyban sincsenek.), de miután kipróbálta és tetszett neki, áldoz rá pénzt, támogatva a készítőket.

    2.) Aki nem keres eleget ahhoz hogy mindent és azonnal megvegyen, de ettől függetlenül nem akar hónapokat, vagy éveket várni míg összejön a pénz valamire.

    3.) Aki nem tudja mi az a Steam Summer/Winter...stb Sales, vagy a "Humbli Bundli" ;]

    Őőőő ez három volt... na mindegy, az nap a suliban éppen beteg voltam vagy ilyesmi :DDD
    [/NAGYON OFF]

    Én nem nagyon rakok fel vírusirtót a telefonra mert sajnos az is használ akkumulátor időt. Már pedig néha szűken mérik és volt hogy kommandós ugrással vetődtem keresztül az ablakon hogy töltőre dugjam, mert éppen fontos hívást vártam.
    (erre is jó megoldás a Bittorrent Sync, mert úgy gépre letöltöd amit kell, átvilágítod a PC-s irtóddal majd behúzod a szinkronizált mappába és már a telefonodon is van. Igaz így is becsúszhat ez-az ha nagyiparban nyomod a kalózcuccokat.)

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák