Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz h1mpi #12 üzenetére

    Az lehet, hogy jobban tuningolhatóak (bár ebben sem vagyok biztos), de a hülyeségeiktől herótom van. Pl. ha a túlhajtástól elérhetetlenné válnak az energiatakarékos beállítások, de volt "szerencsém" olyan lapjukhoz is, amelyhez másfél éven át nem tudtak kiadni olyan bios-t, amelyben ne lett volna hiba, végül meg upgrade-elhetetlen lett. Szóval én inkább hanyagolom a termékeiket.

    bul07: Nem hiszem, én a legtöbb beállítási lehetőséget eddig ASUS lapokban láttam. A mostaniban is van vagy másfél tucat fesz, még én sem játszottam végig mindet. Röviden viszont a lényeg: ha nem állítunk be mindent optimálisra, mindenképpen csalóka végeredményt kapunk. Érdemesebb lesz sztem a lapok topicjában utánanézni, ha már mindenki beállította a magáét, és tud mérni.

    sb: Hát, még FM2-A85X Ex. 4 volt legutóbb, de abban is bármi állítottam, hőhatárig csöndben volt, aztán meg felvitte a beállított legmagasabb fordulatra, bármiféle átmenet nélkül. Ráadásul nem lehetett 0-ra leszabályozni a ventiket, mint az ASUS-ban.

    Dexar007: Érdekes hiba, nálam nem fordult elő. Hibás bármelyik gyártó terméke lehet, ott a gar, és javítják v. cserélik, ettől még nem lesz rossz a gyártó. Ráadásul, ha megnézzük az egyes gyártók supportját, a leggyorsabb és legkészségesebb az AsRocké. Órákon belül válaszolnak, volt ismerősöm, akinek módosított biost küldtek egy laphibára "postafordultával".

    F34R: Bármit veszel, mindenre rá van írva, hogy prémium alkatrészek, stb, aztán ugyanúgy bedögölhet bármelyik. Kb. mint az állateledel: többféle árban van mindenféle, belül meg mindegyik ugyanaz. Érdemes egyébként régebbi VGA-kat, alaplapokat és egyebeket is megnézni, mekkora kamu reklámduma van mindegyiken, a legkevesebb a "világverő" különböző változatai.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák