Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz floatr #16 üzenetére

    Sehol sem állítottam, hogy az Apple hatalmas innovátor lenne, és nem tudok szabadalmakat sem sorolni, mert egyszerűen nem érdekel ilyen mélységében a téma. Az utolsó bekezdés pedig általános érvényű volt az innováció <-> másolás témakörben, nem közvetlenül a cikkhez kapcsolódik, inkább ahhoz a hsz-hez, amire válaszoltam.

    Más hírnél kifejtettem már, hogy a hányok ezektől a perektől, meg a készülékek betiltásától.

    Mellesleg elég gusztustalan, hogy állandóan elvitatják azt a tényt az Appletől, hogy a mai okostelefon-forradalom neki köszönhető. Nem muszáj szeretni, de azért a történelmet ne hamisítsuk már meg.

    Egyébként elolvashattad volna azt a hsz-t is, amire válaszoltam.

    tabu3x mi az, hogy megfelelő? Ha csak telefonálni akarsz, akkor 5000-ért is vehetsz telefont, ami egy Iphone árának 1/40-ed része. Ettől még nem lehet összehasonlítani a kettőt. Értsd meg, hogy egy prémium termékről beszélünk, és mint ilyen, kizárólag a többi gyártó azonos képességű termékeivel hasonlíthatod össze. Vagy szerinted van értelme egy Trabantot összehasonlítani egy Astom Martinnal? Egyébként ez a dolog is már 100x el lett magyarázva, nem igaz, hogy még mindig nem képesek felfogni egyesek. Egyébként a közhelyeken kívül (divat, trend) tudsz valami használhatót is mondani? BTW miért ne függne össze a racionalitás és a divat?

    Mellesleg én nem divatból vettem Iphone-t, hanem azért, mert nem kívántam a döcögős Androiddal vesződni. Képzeld el, ilyen emberek is vannak a világon. :)

Új hozzászólás Aktív témák