Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz erahurka #1066 üzenetére

    Hali.
    Automatikus javitas menupont nincs benne. Olyan van, hogy optimalizalas. Ez alapon automatan van, de amikor kezire allitom, elojon egy rakas beallitas, szintelitettseg, kontraszt, elesseg, zajcsokkentes, ellenfeny, reszletek javitasa. Nekem automatan oke, ugy hasznalom, bar a szintelitettsegbol lehetne levenni de en nem szeretek ilyen beallitasokkal szarakodni. Eloveszem, kattintok, elrakom, ennyi a fotos tudasom :)

    Itt az eredmeny de ez a program rossz.
    A program szerint semmi manualis allitasi lehetoseg nincs, pedig a feheregyensulyt es iso-t lehet benne allitani, a zaridot nemigen, en nem talaltam. Az iso 0-800 kozott allithato vagy automata, a feheregyensuly meg elore beallitott sablonok szerint, ugy mint felhos, napos, fenycso, izzo, vagy automata.

    Ja, a zaridohoz meg annyit, hogy keves fenynel elojon egy bagoly ikon, ha arra kattintok, akkor szerintem megnoveli a zaridot annyira, hogy tok sotetben is hasznalhato kepet csinal :) Meg nem lattam olyan telefon kamerat amelyik ilyen jo kepet csinal majdnem korom sotetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák