Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz lovi27 #10064 üzenetére

    Nnna. Szóval megjött, nekiestem mint borjú az anyjának. Bootloadert nyitottam, twrp-t telepítettem, aztán magisk-et. Azt hittem jó, de elkezdtek nem menni az appok. Jó, elölről minden, egy halom lassú letöltés után vissza stockra, persze újra BL-nyitás, twrp, magisk, lineage, opengapps.
    Busyboxszal ezt is megöltem, most nyomozom,hogy hogyan tudnám rootolni magisk nélkül. 😁
    Amúgy picit nagyobb a készülék a zf2-nél, de csak hosszában. Más kategória az összeszerelése (a jó értelemben). Tesztprogramokat nem futtattam, sztem nem is fogok. A belakással szöszölök, most friss stock van rajta, egy halom dolgot találtam már, amit eddig csak roottal tudtam megoldani, 90%-ban már kiváltottam minden apróságot (amúgy mélyen szégyellem magam, de most nem nagyon van időm komolyabb rendszerbuherálásra).
    A teló kijelzője szép, az eszköz gyors (bár eddig nem látom a különbséget, a zf2 is gyors volt, persze nem aquamail, total commander és hasonlóknál fog kiderülni a különbség, mást nagyon még nem futtattam).
    Ám már egészen sokat tudok segíteni téglázás vagy black screen esetén. 😆

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák