Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz walko #1079 üzenetére

    Én is mindenből a legerősebbet szeretem venni, ezen belül nyilván vannak egyéni preferenciák.
    Pl. nálam sokkal fontosabb volt a 4 mag. Én ezzel a kamerával, 4 maggal szívesebben választanám a PF2-t, mint gyengébb procival a szebb képet adót. Mondjuk engem az iPhone 4 sem kényeztetett el kamera szempontjából. Alapvetően nem tartom fényképeznőnek a telefont, max. arra, hogy ahogy írtad, ha a gyerek valami jópofa dolgot csinál, gyorsan le tudjam kapni, mert a fényképezőm vagy a videokamerám nincs nálam. Ez persze gyakran nem verőfényes napsütésben történik a szabadban, hanem rossz fényviszonyok között, szóval tuti zsizsikes lesz a kép, ráadásul mire elkattintja a képet, a gyerek megnőtt és az unokákkal játszik... Mindenesetre tisztában vagyok vele, hogy tűfejnyi kamerával nem lesz jó kép (a referenciának megadott wave képeit megkerestem a neten... hát... csak emiatt biztos nem kéne olyan telefon). Röviden én mindent el tudok képzelni, még azt is, hogy valakinek ez fontosabb, mint az egyéb más tudás, paraméter, csak arra nem kaptam még választ, ha ez így is rossz, úgy is rossz, minek 13 megapixelnyi méretben tárolni a szart?

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák