Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz ATM_automata #486 üzenetére

    hogy versenyképes-e az nem is kérdés. Ha valakinek ilyen nagy készülékhez van kedve, akkor ez kitűnő lehetőség. Persze van akinek nem könnyű elfogadni az állandó derültséget, ha telefonálásra kerül a sor. Ez kikerülhetetlen headset nélkül. Szerencsémre én az a fajta vagyok, akit vajmi kevéssé érdekel mások "hozzámállása" :)
    Eddig bárki megkérdezte, hogy mennyi volt az ára, nagyon elkerekedett a szeme, hogy :"csak enni???" Mindenki azt hitte bőven 100e felett.
    Mondjuk aki tabletekben jártas, annak nem fura az ár, csak ha valaki a prémium telefonok 150e körüli árát ismeri, de a tableteket nem, annak meglepő. Tulképp egy Nexus 7 szintű készülék amivel még telefonálni is lehet.
    Feltettem navigon navigációt (nem vagyok még elég ügyes iGo-hoz, ha jól olvasom annak bonyolultabb a telepitése) ma reggel kipróbáltam, hamar találja a műholdakat a készülék, klasszul használható ilyen célra is.
    Már látom szomorú sorsom, mivel megfelel zenehallgatásra, én meg nem vagyok hajlandó MP3-al kinozni magam, kell egy memkártya a telefonba, hamar el fog fogyni a belső tárhely, bármi nagynak is tűnt első blikkre.

    [ Szerkesztve ]

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák