Új hozzászólás Aktív témák

  • drakonisz

    csendes tag

    Pár dolog kimaradt a cikkből, amik érdekelnének:

    HDMI-t egy webshopban olvastam, hogy van neki. Igaz-e, illetve hogyan viselkedik? Pl. 21"-os TFT-n mennyire hasít?

    A jagje mennyire finnyás? Például hifire kötve is megmarad a doboz hang, vagy sokat javul?

    Az USB port tud-e kezelni NTFS külső vinyót? Pl. Mostani haldokló gépemből kioperálom a 320-as lap-top vinyót, bedobom a külső rackbe, ami két USB-vel műkszik, akkor gyakorlatilag lesz-e a tárhely 16+320GB? (A régi gépbe meg beszerzek valami gagyi 120gigás satas vinyót, asszonynak elég lesz ubuntun facebookozni...

    A Market ha jól értettem hibátlanul működik wifin (Hogy kaphatta meg az Android engedélyt 3G nélkül? (Költői kérdés))

    Tud-e a bill önmagában tölteni (Pl. másik telefont USB-n), vagy mindenképpen feldokkolva kell lennie, hogy működjön a dolog?

    Nem a géphez közvetlenül kapcsolódó kérdések, de ezzel kapcsolatban érdekelne:
    Skype-ot mennyire viszi? Kezeli-e az előlapi kamerát skype beszélgetésekhez? Működik-e a telefonálás?

    Tud-e valaki bármilyen infót az adrenalin projektről? http://adrenalin.gamestring.com/ (Nekem az egyetlen, ami miatt állandóan visszavándorolok win-re, hogy wow-ozni szeretek... És ez az egyetlen ami miatt nem hagyom ott a PC-s világot és térek át 100% androidra...)

    Van-e olyan office program androidra, ami kezeli a doc-ot, odt-t, és esetleg még pdf-be is tud nyomtatni? (Openoffice, Libreoffice tulajdonságok, ezerszer használhatóbb szerintem, mint egy Office 2007, és valamivel kevesebbet is eszik :P) Ingyenes, vagy akár fizetős...

    Van-e jól működő netfüggetlen térkép program androidra már? Hallottam az IGO-ról, hogy az van már androidra, de amikor angliában leadtam a HTC Desire HD-m, még nem volt benne a marketben 2011.márciusában...

    Ha ezekre a kérdésekre (Az adrenalin harmadlagos, a többi érdekel) pozitív választ kapok, lehet karácsonyra meglepem magam ezzel, meg hozzá egy ZTE Blade-el, ami majd jól osztja a netet, és kapja az áramot a ASUSkámról...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák