Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cirx

    senior tag

    válasz Cyberpunk #578 üzenetére

    Én nem azért rakom tokba a gépet mert félek a karcoktól, hanem azért mert ha leeseik ne kelljen már 40+ ezret fizetni egy új kijelzőért! Csak ezért és semmi másért! ;)

    Egyébként az is igaz, hogy az eszköz van értem, és nem én érte, de ha lehet ne kelljen minden 3. hónapban új táblát vennem 160ezerért! :)

    [ Szerkesztve ]

    S23 GREEN

  • joey04

    titán

    válasz Cyberpunk #578 üzenetére

    De zavar a műanyag készülék is, mint írtam:

    én szeretem ha minőségi az eszköz, és minőségi a tok is

    fóliát meg soha nem raknék se telefonra se táblára. még most is előnyben vannak az apple készülékei, jobban veszik az érintéseket, nem tudom a technikai hátterét hogy ez miért van így, de én így tapasztalom. a fólia meg elcseszi.

    A tok nem karcolódhat az nem zavar?
    nem. mert az azért van, hogy az eszközt védje.

    Amúgy ha a hátlap karcos, akkor abból mit érzékelsz?
    zavar

    Attól, hogy valami használati tárgy, engem még baromira zavar ha karcos, kopottas. akkor is, ha a működését nem befolyásolja. Ez olyan, mint az, hogy szoftveresen is érzékeny vagyok a csúnyaságra, igénytelenségre. pl. amikor a naptár ikonnál el van volt pár pixellel a dátum. működik nyilván, de zavar. ezért is tartom többre az ios-t, bár a 7-es óta több sajnos a grafikai hiba. (És itt most nem a design-ra gondolok, az sem jön be, de az szubjektív.)

    582: nekem a gyári smart case vált be. egy zavar, hogy az hajtogatáshoz, kitámasztáshoz szükséges csíkok nyomot hagynak a képernyőn, meg kell törölni. De nem vészes.
    persze nem olcsó darab.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák