Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Kékes525 #313 üzenetére

    A részemről az empátia megvan, viszont az ember legelsősorban a saját családjáért felelős. Családos emberként hoznál olyan döntést, ami akár 0.1%-dal növelné az esélyét, hogy a gyerekeidet a jövőben terrortámadás, behurcolt kórokozó, vagy csak simán rosszabb életkörülmények fenyegessék?

    Írják a szigorú ellenőrzést - aminek ugye alapnak kéne lenni, nem a "gonosz, cenzúrázandó menekültellenes fórumozó kirohanásának" - ez ugyebár bődületes pénzbe kerülne (ezért nem is csinálják), ugyanúgy, ahogy az "integráció". Empátia ide vagy oda, ki fogja kiperkálni az integrációra szükséges EUR-százmilliárdokat? És miután az egészet elb#&szák, ahogy tették a korábban érkezőkkel (nézz körül Marseille-ben, ahova szintén aranyos-kedves algériai családok érkeztek anno gyerekkel), ki fizeti az egészet tovább?

    #317: Ők természetes, hogy menni akarnak, én is nagyon szeretnék vezető olajmérnöki állást Bruneiben vagy senior pilóta lenni valamelyik sztár arab légitársaságnál. Ja, és követelhetem, meg sztrájkolhatok, hogy ez nekem jár. Naja, járni jár, csak nem JUT!

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák