Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Multimédiában nagy a lemaradás mértéke az én igényeimhez képest. A meizu szintet nem igazán üt meg egy telefongyártó sem jelenleg zene és film lejátszásban. Nem igazán értem hogy az igazán magas minőségű zenelejátszás miért nem fér be a prémium kategóriás telefonokba, itt ha jól szűrtem le az android az ami ezt akadályozza jelenleg. Ahogy a divx és xvidet is. Egyébként a mostani gigahertzes cpu-k és 3d gyorsítókkal mkv fájlokat is le lehetne játszani, van mini hdmi csati is, a 40 ezer forintos kínai médialejátszók már képesek erre(720p zökkenőmentes, 1080p még nem) a gyengébb hardware-el.

    orbano:
    "egy nyílt oprendszernél pedig felhozni azt érvnek, hogy nem tud alapból lejátszani egy bizonyos formátumot azt sejteti, hogy nem igazán tudod miről beszélsz."

    nézz körül milyen lehetőségek vannak androidon és utána kritizáld. én gyorsan néztem körül úgy egy hónapja akkor én nem láttam kiutat...egyszerűen nincs lehetőség még csak átlagos szintű multimédiára sem androidon, olyanra amit a symbian vagy wm most jelenleg tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák