Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Nálam az angol volt szörnyű, kihúztam, a 4-est ami könnyű tétel, de 2. felelő voltam, első tétel angol, attól féltem alapból a legjobban, nem is értettem hogy mit akar a tanár, pedig annyit kérdezett hogy milyen a jellemem? megkérdezte 2× csak ültem, aztán kérdezte hogy értem? mondom nem, elmondta magyarul, aztán beugrott az egész tétel és onnantól ment simán.

    Irodalomból is 4-es tétel, egyáltalán nem tudtam, még csak véletlen sem néztem át azt, annyi szerencsém volt hogy volt forrás, amit olvastam, már mint a költeményt és közben írtam amit én megértettem belőle, azt elmondtam és kész, az íróról egy szót sem mondtam, de fel sem tűnt nekik :D
    Nyelvtan nem volt rossz, "gyakorlati" résznek, meg kellett győznöm a tanárt, hogy miért érdemes életünk végéig tanulni.

    Infóból oklevelet kaptam a szóbeliért :D nyomtatók és monitorok működése, típusai, és mindent róluk...

    Töri is ment, nácizmus németo.-ban, ott viszont szomorú vagyok, és nem is értem, hogy miért nem kaptam oklevelet a szóbeliért. de hát na...

    Sok sikert a javításhoz.

    by
    2011-es érettségiző

    Szerk.: Nálunk még a vizsgabiztos is segített néha néha, ha úgy látta hogy kicsit elakadtunk, szerencsére nagyon normális volt.
    Visszagondolva minden oszttársam azt mondja így utólag, hogy egész jó móka volt :)
    Az a baj, hogy előtte 4 évig azzal ijesztgetnek, hogy "érettségire tanultok, tanuljatok tisztességesen, mert nem lesz meg, szörnyű lesz, rémes lesz, blabla", stb stb, mintha a kivégzésedre mennél, közben pedig, aki 4 évet végig csinálta kisebb nagyobb gondokkal annak már nincs mitől félnie

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák