Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    Csak pár dolgot fűznék hozzá:

    -Abban igazad van, hogy a gépről letolakodás nem csak magyar effekt. De "itt már nem annyira érvényesül a magyar-féle sorbanállási technika". Na ez azért nem csak magyar technika...

    -A taxis témáról: europában mindenhol hátra kell ülni ez nem ilyen amerikai csodatalálmány. És mindenhol visszaadják a pénzt az utolso centig, ha nem szólsz. Max nem tetszik nekik.

    -Étterem: europában ahol jártam eddig, mindenhol megkérdezik 2 percenként minden rendben van-e. Csak magyarországon gondolják ugy az éttermesek a fogyasztó van az étteremért. (persze otthon is van kivétel erre)

    -Bámulásról annyit, hogy nem tudom te melyik városban laktál, de budapesten magasról ejt mindenki a másikra.

    -A Hi, how are you kérdés minden angol nyelvet használó országban elterjedt és valoban csak köszönés. Ha tudsz angolul és gyanitom tudsz mivel megérted mi a kérdés, akkor azt is tudod hogy az angoltanárnénid első orán ezt elmondta neked hogy erre nem kell válaszolni.

    Szerintem nézz körül először europában, mielőtt telejsen hanyatt nem esel a "csodálatos" amerikától. Mellesleg Afrikában minden országot fehér vezet? És ázsiában is? Szerintem az egyiptomi fáraók se fehérek. Obama azért lemaradt pár ezer évvel erről a rekordról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák