Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz Dr. Akula #117 üzenetére

    Ha rám célzol, naprakész vindózos ismereteim vannak, de képes vagyok linuxot is rendesen használni (ellentétben pl veled).
    Azt hiszem elég jól kezelem, ugyanis a win7-em 2009 nyarán lett telepítve, és 2014 nyaráig volt erős napi használatban(játék, 3d modellezés, programfejlesztés, videokódolás), belassulás nélkül(és system restore sem kellett (még jó mert úgy se segített volna :) )), csak a friss win8.1 telepítés miatt lett lecserélve.
    Szóval ja stabiliabb lett az utóbbi pár évben, de az az 5 év az csak nekem köszönhető, kevésbé hozzáértőknél max 2 évet láttam amíg kibírt.
    De ettől függetlenül még mindig egy idegesítő rendszer, főleg a nulla cpu, memória, és i/o kezelése miatt), de sajnos használnom kell mert sok hulladék fejlesztő csak erre adja ki a tákolmányait. Nem azért mert jobb, hanem azért mert ez a népszerű. A másik gépeken a linuxot azért használom mert jó, a vindóz viszont csak azért mert nem lehet máshogy...
    Kompatibilitási varázslót az xp-s bemutatása óta ki-ki próbálom néha, ha csak nem admin probléma volt, soha semmit nem tudott még megoldani, és senki másnál nem láttam olyat hogy segített volna, mindig máshol találtam megoldásra.

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák