Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz ORCA58 #211 üzenetére

    Én egyáltalán nem vagyok elégedett a kamerájával... Sőt kifejezetten rossz szerintem.
    Igen. Más kamera appal is kattog és folyamatosan fókuszál. Nagyon rossz a képminősége. Ha már felhős az ég akkor már egy 10 évvel ezelőtti telefonnal is szebb képet lehet csinálni...
    Jöhetnek itt az ellenzők,hogy pedig szép képeket csinál.2001 óta, nagyon sok telefonom fordult meg a kezemben mindenféle gyártótól szóval meg vagyok győződve róla,hogy ebbe a telefonban a világ legszarabb kameráját pakolták amit tudtak... Szörnyű.
    Az akkuja is kiábrándító. Pont ma reggel,hogy volt időm kicsit tovább szundítani és reggel lehúztam 8-kor a töltőről a telefont, 10:15-kor mikor ránéztem ismét, 90%-on volt az akku. Hozzá se nyúltam..
    Amúgy is,ha a telefont nem csak telefonálásra használja az ember akkor naponta én pl kétszer töltöm.

    5000ft-ért vettem. A másik választásom Lumia 635 lett volna. Jobban jártam volna azzal. Ebben biztos vagyok.
    Előtte is Lumiáim voltak. Fényévekkel többet nyújtanak ugyan ebben az árkategóriában mint ez a fos.
    Azt hittem fejlődött az Alcatel a kezdeti okos telefonos nehézségei után. Hát nem.. És szerintem soha nem is fog..

    Én csak annak ajánlom megvenni ezt a telefont aki nagyon türelmes és igénytelen ember.. Egy picit igényesebb ember már nem fogja tudni megszokni a f@szságait..
    Általában drágább telefonjaim voltak mint ez,de volt nagyon sok ilyesmi kategória. Ez a telefon nálam leszerepelt.. Nagyon...

    Csak hogy pozitívumot is mondjak..
    Amit már egy régebbi hsz-ben írtam.. Nagyon jól szól róla a zene és pofás készülék...
    Ennyi... Itt meg is áll a dolog... Semmi több plusz nem jut róla eszembe,ha rá gondolok.

    Ez a gyártó (Alcatel) megmarad számomra a hulladék telefon gyártók közt!

Új hozzászólás Aktív témák