Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz mike1334 #247 üzenetére

    Szerintem vegyél inkább Nokiát vagy valami telefont... De ne ezt és ne is moto g-t...

    Amúgy,ha visszább olvasol elég sok mindent leírtam ami zavaró ebben a telefonban...

    És igen a SOC is más természetesen a sima és az S végű közt.. Pont a 4G miatt más a SOC.
    Snapdragon 200 a sima és Snapdragon 400 az S...

    Annyit még hozzátenném az előző hozzászólásaimhoz,hogy a sok bosszantó dolgon az sem segített,hogy reseteltem a telefont.. Ugyan úgy megmaradt minden bosszantó dolga. Annyi változott,hogy picit tovább bírja az akku. Bár még mindig nincs a helyzet magaslatán.... Ha meg belakja az ember a telefont akkor az 100%,hogy egy átlagos használat mellett is 2x kell tölteni 1 nap..

    Tóbiás

    Ha kikapcsolod az LTE-t akkor sem fogja bírni 2 napig a telefon... Én mikor megvettem egyből kikapcsoltam és azóta sem használom a 4G hálózatot,de így is naponta 2x-3x töltöm... :D Hozzá kell tegyem, nem vagyok nagy telefonnyomogatós.. Főleg,mert kb egész nap dolgozom csak írogatok különböző chat programokkal 3G hálózaton és így nem bírja egy töltéssel 24 órát. Sőt... 12-se :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák