Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    válasz imiadmin #2816 üzenetére

    Bővebben?

    Ez csináltam:

    0. Tölts le mindent, és tömörítsd ki egy Folder-be (Superuser.zip-et nem kell)

    1. Kapcsold ki a telefonod, és ne is kapcsold be az x. pontig, unplugged from PC !

    2. Csatlakoztasd a KIKAPCSOLT telefonod a PC-hez USB kábellel .. -> Telepitsd a szükséges Drive-t . (Nekem a felugró ablakon keresztül nem ment, hanem a device manager-en keresztül csak, amikor csatlakoztattam a telefont és ott megjelent, mint unknown device)

    3. Ha driver OK, a KIAKPCSOLT telefont valaszd le a PC-rol .

    4. Inditsd el a Flash toolt : Flash_tool.exe (Telefon nincs csatlakoztatva, és ki van kapcsolva)

    5. Scatter loading gomb megnyomasa MT6573_Android.....txt file beolvasasa

    kapsz egy uzenetet - OK

    6. csak es kizarolag Recovery legyen kipipalva a kapott listan azon dupla klikk rajta és betölt letöltött recovery.img.

    7. Nyomd meg a Download gombot ... ekkor a jobb also sarokban szöveg :

    < Please insert USB cable in x second >

    8. Ekkor csatlakoztasd a KIKAPCSOLT telefonod a szamitogephez .. (van 15 sec-ed)

    9. Ha minden ok Sarga csik elkezd futni balrol jobbra, ne csinalj semmit amig 100% nem lesz, es utana is varj 2 percer :-)

    vagy hibauzenetet kapsz, mert megsem sikeresen telepitetted a drivert ..(2.pont)

    10.Valaszd le a telefonod, es ha automatikusan nem indult el, kapcsold be ...ITT kapcsolhatod be előszor !! Itt még nem root-olt a telefon, de már közel vagyunk hozzá :-)

    11. Juttasd el a telefonon lévő SD kártya gyökerébe a letöltött SuperUser-xxx.Zip-et ..

    12. Kapcsold ki a telefonod, kapcsold be mikozben nyomod bekapcsolas gomb + Vol UP

    megnyilik az uj Recovery console ..

    13. Flash ZIP from SDcard (vol+/Vol-) fölfele / lefel mozgas - Power gomb = Enter :-)

    Chose Zip from SDcard

    14. Zip file megkeres - Enter ... to confirm Enter (power) ...

    És amikor betölteném a zipet, félúton megáll hibával...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák