Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz bambano #83 üzenetére

    "fogjátok már fel végre, hogy ez a topic pontosan arról szól, hogy ennek változnia kellene!"

    De mi van, ha pl. nekem teljesen megfelel a jelenlegi állás? :U 21 éves egyetemista vagyok, aki most marhára örül annak, hogy használhatok legálisan MS Office-t végre, és ezáltal mehet a gépemről a LibreOffice (mivel több hónap után sem tudtam megbarátkozni vele).
    Az a generáció vagyok, akinek a ribon menü sokkal jobban tetszik, és szíveseben használom, ahogy a csempékkel sem volt semmi bajom. Sima mezei felhasználóként nekem ennél nem kell több.
    És ez furcsán fog hangzani, de nekem magánvéleményem, hogy ne terjedjen a linux (és társai) felhasználói körökben, mert telefonos világban azt utálom a legjobban, hogy ez az app erre van meg az arra, neked nem küldhetem át bluetoothszal, mert Airdroppod van stb. stb. Ha valamilyen csoda folytán terjedne a linux, ezek mind előjönnének (jobban mint most, bár windowson belül én Vistával kezdtem szóval azóta nem volt ilyen problémám), ezért én inkább pártolom, hogy maradjon így az egész, mint hogy még nagyobb zavar legyen. Azt kihagynám. - és igen, ez is egy fajta vélemény. És ez szerintem a realitás, mert amit leírsz az nagyon szép és jó, de olyan mint a kommunizmus - idealista. Elméletben nagyon jó, de amíg lesznek egyenlőbbek a többieknél (jelen esetben olyan cégek, akik meg tudják fizetni, hogy őket használd, és erre megvan a bőséges erőforrásuk), addig csak rosszabb lenne a helyzet. - értelemszerűen neked jobb, mert eddig is Te ezeket használtad, és az rendben is van ha pártolod.

    Amúgy a kolléga szerintem a PS használatát egyből a grafikusi állásajánlatok körére értette, nem a takarító/mosogatóra)

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák