Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Nekomajin #290 üzenetére

    Uhh, na ezzel most megleptél, igen régen volt már mikor a 2003-at kiadták, nem gondoltam volna, hogy ennyire sokáig húzta. Ezek után gondolom még mindig XP-n megy az oktatás. o.O

    Ez is egy indok arra, hogy miért lenne érdemesebb pl. LO-n szöveget szerkeszteni, mert vajon mennyire aktuális az a tudás 2013-2014-ben, amit egy 10 éves programcsomagon szereztek a diákok? Igaz, a legtöbb office feladat kimerül egyszerű dokumentum szerkesztésben, az meg egyszerű...

    King Unique: ez mondjuk állás kérdése. Jellemzően pl. fejlesztői munkakörben gyakoribb, hogy nem MSO-t várnak el, meg nem Windowst, mint ahogy a beágyazott rendszerek többségén sem Windows fut.

    tomtyi: amikor én jártam középsuliba, akkor rendes HT-s P4-es gépek voltak, XP futott rajtuk, normális gépparkok voltak több teremben. Egy egyszerű, akkor még saját névvel nem is rendelkező kertvárosi szakközépben. Később még digitális táblákat is szereztek.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák