Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bambano #27 üzenetére

    wow linux kell meg OpenOffice. Ugyan már azt kell tanulniuk ami a mai világban a legelterjedtebb, amit használnia kell az életben egy munkahelyen. És az nem a linux és nem az OpenOffice, bármilyen fájó pont . Ez van ezt kell szeretni.

    dabadab #28 : miért tanulna egy általános iskolás diák, vagy egy kezdő középiskolás 2007 en?Új verzió amit kapnak.És amúgy ha mondjuk OpenOffice-t tanul akkor mihez kezd 2007 -en?

    Zotya # : Ez , amit leírsz igaz, és ehhez tökéletesen megfelel a MS offic, mert az egyik legfejlettebb és legelterjedtebb táblázatkezelő és szövegszerkesztő szoftver. Ehhez amit leírsz az Oktatáson kell fejleszteni,nem a szoftveren múlik. Ha megtanulják azt , hogy mit lehet alkotni Excelben vagy Wordben, akkor a diák már tudja hogy bármelyik szoftverrel el tudja érni ezt vagy hasonló eredményt ,ami csak rajta múlik. Pont feljebb írtam hogy én 2-3 nap alatt hasonló eredménnyel használtam openoffict mint MS -t mert Tudtam hogy egy Excel mire jó vagy a PPOint.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák