Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz #32839680 #41 üzenetére

    Ugye az első mondatot nem gondoltad komolyan? Nyilván ha veszel egy új autót, és elindítod, akkor valamikor le is kívánod állítani. Na ha ez nem megy 5 másodpercen belül, akkor ott komoly gondok vannak, és nem feltétlen a sofőrrel.

    Aláírom, hogy biztos nagyon nagy királyság a Metro UI, a Lumia szériát is viszik, mint a cukrot (már amikor a cukor épp akciós valahol), nagyon remélem, hogy átjött, de ha nem, akkor leírom.

    Nem a Metro UI-val van bajom. Hanem azzal az elvvel, hogy emberek használják, akik megtesznek mindent, hogy visszavarázsolják a régi Aero felületet, annak minden elemével. És itt kérdeztem meg, hogy mégis mi értelme van ennek? Miért nem jó annak a Win7, aki arra a felületre vágyik? Azért, hogy elmondhassa: 'ecsém, én a nyócponteggyet használom, te még mindig azzal a f.. hetessel nyomod?

    Erre adj nekem magyarázatot, és meg fogom érteni.

    Körülbelül, mint mikor ment a sírás, hogy 4.2.2 után nem jött hivatalos 4.3 frissítés X telefonra...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák