Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Én is rászántam magam a noteszre de csak szigorúan 3 év garral és úgy kezelem mint a hímestojást. :D A fasza játékra használt asztali gépet viszont soha nem adnám oda cserébe érte, de így kiegészítő gépnek jó, főleg hogy ketten használjuk otthon a nagyot, nekem meg kellett egy gép, amin az ügyes-bajos dolgaimat (+netezés) bármikor bárhol végezhetem. Igaz csak házon belül használom jelenleg, de szerencsére nincs az asztalhoz szegezve. Az érintőképernyős marhaságokat viszont tényleg nem komálom.

  • misx

    senior tag

    válasz Dany007 #122 üzenetére

    "Részben ez (is) táplálja azt a tudatot, hogy a laptop menő, trendi."

    Mint a mindentudó képernyőnyomkodós telefon. Ismerősöm egy giccses S5230-ra dobta el a fasza SonyEricsson telóját (Walkman, 2MP, stb.). :W

    "Szóval egyetértek, hogy nem önálló megfontolásból veszi a hozzánemértő a laptopot, hanem legtöbb esetben pontosan azért, mert fingja sincs hozzá."

    Nagyobb baj, hogy a hozzáértőbbet meg sem kérdezik, mi a véleménye. Én úgy vettem noteszt, hogy tudtam mire képes (az adatokból) és hogy az nekem jó lesz-e. Egyébként nagyon tudom utálni, ha valaki semmit nem ért a számítástechnikához, de azért teszi az észt. Az ilyenek vesznek ránézésre dolgokat, meg elhiszik amit a bolt odaír (pl. ATI 4550 - kiváló grafikai teljesítmény játékokban - 2011-es szórólapban! :DD ). Én sem vagyok informatikus, de ha már én rakom össze / telepítem a gépet magam, akkor már csak nem lehetek hülye hozzá. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák