Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    válasz zed01 #81 üzenetére

    Ismetlem. (valojaban nem ismetlem, mert most irom le eloszor ilyen formaban, inkabb csak eroteljesebben ravilagitanek, ha egyaltalan eddig megtettem mar egyszer, kicsit gyengedebben, habar ez is vitathato, na mindegy) A hatterehez nem tudok sajnos hozzaszolni, mert barmennyire is istenkent tekintek minden geekre (marmint hogy ok, nem en, de sz*r ez a megfogalmazas igy, meg soha nem esett le azelott, na mindegy), en valahogy soha nem leszek eleg geek, hogy atragjam magam mindazon, amin megannyi rendszergazda es vagy elvetemult pingvines/mazohista ablakos/sznob osikszes (az mekkora jofejseg, imadom, mondjuk kindoz utan nem nehez, na mindegy) mar atragta magat, vagyis roviden osszefoglalva: Mi van?
    Persze, nyugodtan, migraljal, en is migraltam, most UK IPm van, majd lesz mas is. Ha az infrastruktura engedi, persze. Ha az nem engedi, akkor nem annyira persze, illetve valszeg nehezebb, meg sokat kell faragni, de ahogy ti irtatok, ezert kapja a penzet a sok lehuto geek (tovabbra is ok az isten, megosztva, elso helyen, meg Barney Stinson), hogy ha Gizikenek nem megy az adat az egyik rendszerrol a masik rendszerre, akkor odafusson, es furfarag. Ha meg tudjak oldani: oldjak! Ehhez csupan jo emberek kellenek, akik meghozzak a jo donteseket. Akik "alapbol nem" a levegobe beszelnek baromsagokat, es csak hosszasabb gondolkodas utan lesz beloluk Nostradamus. Ilyen ember letezik, meg kell keresni, hadrendbe kell allitani, ra kell uszitani az allami palyazatokra, az iskolakra, az osszes kozintezmenyre, barmire, ami nem a profitszerzes celjabol mukodik ugyan, de nem szeretne veszteseget termelni.
    Csinaljatok meg sracok (es lanyok, ha van itt ilyen, total respect, meg nagyobb Godess)! Hozzatok ossze egy szakerto gardat, ami ilyesmire kepes, vannak haverjai (vagy baratnoi) megfelelo korokben (ennek hianyaban ugyanis kizart), es kevesebb csuszopenzert vallalja (mondom: enelkul KIZART), valamint kepes konstruktivan vitatkozni. Valljuk be, ez a mostani egy eleg b*sszadneki hozzaallas, meg akkor is, ha az esetek nagy reszeben be is jon esetleg, es tenyleg mukodokepes lesz a rendszer az atallas utan.
    Felhasznaloi szempontbol valoban TELJESEN MINDEGY. Es ez nem csak Mo.-n van igy, hanem masutt is. Ket oraja tanitottam meg egy indiai programozot hasznalni a szoftvert, amit o irt. Konnyu nekem, en azzal dolgozom nap mint nap, ugyanakkor O IRTA!!! A juzer megkapja a kis agytagitast meg a papirt a kattantasrol, utana elvan. Az atallas utan ugyis lesznek gondok, azokat az arra hivatottak majd megoldjak. A lenyeg, hogy valaki az elejen kepes legyen eldonteni, hogy osszedol, vagy nem dol.

    Az elso hsz-em tenyleg nem errol szolt, amit irtal, csak arra reagaltam, hogy nem tudod hasznalni az uj ofiszt. Ez viszont mar ismetles.

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák