Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Newsagent

    csendes tag

    válasz jerry311 #27 üzenetére

    Nem akartam hozzászólni, de csak az akáírásod miatt teszem :DDD "jónapot, az ön gyermekét nem ' or '1'='1' -- ' nek hívják?": DD Val valahogy így hangzik a vicc..

    Egyébként nem értem, slowlorist csak perl kódformájában lehetletölteni ha minden igaz, az meg biztos feltünt volna a nagyoknak, :) Nem kell mindenben az összeesküvés-t látni. Biztos benyalta pár amcsi kölök, aki fb-on küldözgeti a letöltő linkeket, de akik komolyabban nyomják azok biztos, hogy nem lettek elkapva. ( szép magyarosan :D)
    A másik, amit nem értek.. ki a barom aki nem virtuális gépről támad? Onnan meg szedjék le az adataimat, ha találnak rajta, meg pl linux-on hogy trójaiznak? Kicsit csak a hiszti látszatát akarja kelteni ez a cikk szerintem, és h avan benne vmi igazság, akkor inkább a slowhttps-be rakták bele a trójait, nem a slowlorisba. Bár kitudja.
    Az adataitokat meg oda kell figyelni, hogy hol tároljátok, ha valaki bot, attól úgyis elfogják lopni az adatait, aki meg nem vérpista az meg nyugalomban töri tovább az iksz.net-et, (eltüntek az xnetesek xDDD)

    Egyébként örömmel látom, hogy mindig ugyanaz a 5-6 ember szól hozzá az anonymousos cikkekhez ;]
    11:11

    ÉS Black March!!!!

    Üdv: Anonymous ( just 4 the lulz :D )

Új hozzászólás Aktív témák