Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #56573440 #17 üzenetére

    Sok szempontból nem lett az,ami most van.
    Reális kép mi lenne?Legyen egy film mondjuk 500ft egy hétvégére streaming,MÁSOLHATATLANUL,1500 a moziban 3D fullextra,3-4ezer adathordozón,véglegesre.Zene dettó.De sokszor nem valósul meg még ez,bár jók a jelek,pl.Spotify,Deezer zeneileg,átalányért a legújabb cuccokat hallgatod leáglisan,ráadásul akár offline is a Spotify-nél.1500 pénz 1 hónap,igaz nem tudom,hogy az előfizu alatt megszerzett letöltött offline dolgok MP3-ak-e,megmaradnak-e,ha felmondod.
    Filmekre szintén jó lenne még ilyen.
    Sajnos játékra mi jött?Egy fillérrel nem lett olcsóbb az online,tehát előállitásban,terjesztésben,stb sokkal kisebb költségű cucc,és még szenny is a legtöbb játék,plusz season pass-ra,DLC-re hasogatják szét,és 2x annyiba kerül,ha fullosan akarod,amit 5 éve megkaptál.

    Szoftver se jobb,de vannak akciók.Cserébe az ingyenes dolgok teli vannak adware-al,örülj,ha nem lopják szét a géped,nem pakolnak vizjelet,nem zaklatnak reklámokkal,stb...már nincs is tiszta free program,ami nem b..na valamit a géppel,de legalábbis nem öntené minimum a nyakadba a gyártó cég ajánlatait+vedd már ugyan meg a Pro verziót... :DDD
    5 éve tényleg divat volt a free szoftvereket ajánlgatni,de azok mostanára olyan szinten elkurvultak és elavultak,hogy TÉNYLEG megéri az adott feladatra közepes cégtől olcsóbb programot venni.Mert ugye sarkitanak sokan,hogy csak a Sony Vegas-al lehet videót vágni és a Photoshop kell egy képet átméretezni is :DDD
    Egy a lényeg,a digitális terjesztéstől a legtöbben olcsóbb áratvártak,ami még mindig részben van meg csak,filmek esetében épphogy mert nem lehet premierfilmet streamelni megjelenéskor legál,szoftveresen pedig még mindig ott van,hogy fizess sokat,nincs semmi garanciád,hogy megy,jó,nem bugos,pénztvisszasoha,és drágább,mint lemezen... :W
    Ezen kéne még gyúrni.Még a telón is van 2 órám egy appot/játékot tesztelni,ha pénzes,tanulhatnának a Google Play-tól...
    Ja és ott játéknak,appnak 99%-ban van free editionja.Sok mindent vettem úgy,hogy a free-t feltettem,megtetszett,perkáltam,azótais használom,mert jó.
    Csak sajnos a mai film/zene/játék szinte műfajtól függetlenül gagyi,bugos,unalmas,régi/más másolása,és drága is.Nem úgy,mint 15 éve...Nem is emlékszünk,mi volt 1 éve,de mindenkinek ott sorakoznak a polcon a régi nagy játékok,filmek,zenék,jó,mindenki ismeri,elővesszük a mai napig,ÉRTÉK.
    A mostani digitális termék 99%-a 1 év múlva pontosan SEMMI erkölcsi,tárgyi,emlékezetbeli értékkel bir...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák