Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz Patice #18 üzenetére

    Nekem ez noname gyártónak tűnik első ránézésre. Nonamet Kínából soha, mert azzal csak baj lesz. Ha megnézed ez Intel, és mégis 80 dolcsi. Ha lesznek kipróbáltabb gyártók vagy termékek, az már más tészta.

    (#22) Döglött Róka: Nem mondtam, hogy Kensington zár legyen. Ha az alkalmatlan, akkor kell más, ez evidens. De belegondolok hogy mennyi könyvtárban vannak például gépek kirakva böngészésre, ahova boldog boldogtalan beülhet. Egy bazi nagy dobozzal a hónod alatt feltűnő vagy, de ha kihúzol egy sticket nem. Munkahelyen még biztonsági kamera sem figyeli általában a dolgozókat, és lehet hogy a vállalat számára értékes adat is tárolva van egy ilyen gépen. Amint ezeket megoldják, szerintem szélesebb körben elterjedhetnek, de így csak otthoni felhasználás szerintem.

    (#61) smkb: SSD sokat dob bármilyen alsó kategóriás PC-n, ahol nem a számítási teljesítmény a szűk keresztmetszet. És sokaknak hihetetlen de bizony elég nagy azok tábora jelenleg is, akik nem CAD-t meg neurális hálót és visual studiot bűvölnek a nagy dobozos PC-n, hanem szimpla átlagfelhasználást, mint amit te is írtál. A mobil cuccokban is használt flash tárolók elérési ideje az SSD-hez hasonlóan alacsony, ezért sokkal pörgősebbek is lehetnek, mint egy hagyományos merevlemez gép akár jobb processzorral. az UFS pedig biztos tovább javít majd ezen. Alig bírom kivárni az Új Világrendet :DD

Új hozzászólás Aktív témák