Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    válasz Morden24 #177 üzenetére

    Én személyesen csak erős rendszer belassulást tapasztaltam bizonyos wu-s frissítések után, viszont olvastam sokat update után behaló winekről.

    "Ez a mondat szerintem elég értelmezhetetlen. Nyilvánvalóan van olyan (akár fizetős, akár free) 3rd party app, ami adott beépített Windows komponensnél vagy MS terméknél jobb lenne, de hogy csak azért lennének rosszabbak, mert MS... meg egyébként is egyéni preferencia kérdése.
    Van, akinek 3 gigás Néró bloatware kell, nekem megfelel a Windows beépített írója is."

    Értelmezhető. Nincs olyan win komponens, aminél nem lenne jobb egy 3rd party program. Az utálatot félretéve nem látok ilyet, akárhogy keresek.

    3 gigás nero bloatwaret én sem használok, inkább 2 megás imgburn-t ami mindent tud igen fejlett konfigurálhatósággal, ami optikai lemez írásával kapcsolatos.

    "Hát pont ezért van nagy pofájuk"
    Hát pedig ne legyen nagy pofájuk, majd akkor amikor valamit alkotnak a hype-on kívül. Ugyanis az ff mindig csak egy közepes böngésző volt, soha nem volt olyan jó mint amilyennek beállították.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák