Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • economist

    tag

    Sziasztok!

    Nokia 6120 Classic készülékemnek alaposan leromlott az akku ideje. A garancia lejárta előtt bevittem egy hivatalos Nokia szervizbe Győrbe. Budapestre küldték kivizsgálni. Megállapították, hogy az akku jó, még 80%-os, ami megfelel a gyári paramétereknek. Tegnap délután fél hatkor vettem át, estig volt pár hívásom teljes térerőn gsm hálózaton, összesen 40 perc. Fél töltést jelzett. Reggelre pedig készenlétben hívás nélkül magától teljesen lemerült.

    Ma visszavittem, hogy nem jó, de állítják, hogy bevizsgálták és jó. Újonnan nem ennyit bírt. Most elvitték megint szervizbe, de azt mondták, valószínűleg nem fognak akkut vagy telefont cserélni. Mivel 10 napp az átfutás kb, ezért most kértem egy cseretelefont, ami nagyon gagyi, naptár és névjegyzék használhatatlan - de legalább bőven kibírtam vele egy napot töltés nélkül.

    Időközben már az akkura vonatkozó egy év garancia is letelt, de ez nem számít, mert a hibát már előtte jeleztem. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Utálatos dolog egy telefont egy nap kétszer töltetni, és 2 év előfizetéssel több mint 40 ezer volt, nem akarok bele közel 10 ezerért új akkut venni, pláne ha az sem bír ki fél évnél többet.

    Én nem tudom kimérni az akkut, hogy tényleg rendben van-e, de használatból ítélve tuti nincs. De ők a szerviz, és nem érdekük ingyen új akkut adni, ha pénzért is lehet, én meg nem tudom bizonyítani az igazamat. Kiszolgáltatottnak érzem a helyzetemet, és nagyot csalódtam a hazai Nokia képviseletben. Ez az első Nokia telefonom, és nagyon befürödtem vele. Aki tud valami okosat mondani a témában, az kérem legyen szíves írjon, segítsen nekem! Előre is köszönöm!

    Üdv: Eco

Új hozzászólás Aktív témák