Új hozzászólás Aktív témák

  • Scalpel

    senior tag

    Nekem a "nyugati vég"ben található SE márkabolttal volt negatív tapasztalatom.
    Egy ismerősömnek kellett az öccse számára egy telefon, de ő kint volt Londonban. Én bebandukoltam a boltba, mondtam mit és mikorra szeretnék, ez a nevem és telefonszámom. Felírta egy post-it cetlire, hogy oké, meglesz. Ismerőssel beszélek, hogy mielőtt jönne haza, megkérdezem, hogy megvan e az akciós áron, mert ha nincs, akkor hoz kintről, csak hát az itthon lenne használva és a garancia akkor bonyolult lenne ha kint venné meg. Felhívom a boltot, 3 nappal a céldátum előtt. Mondják egy sincs, de mondom kértem, hogy rakják félre. Hát izé... mondom srácok nekem kell a telefon és pont. Hát pár napon belül jön, ha megjött, hívnak, de lesz biztosan az adott áron. Hát mondhatom, én hívtam őket, hát egy darab van. Mondom és miért nem hívtatok? Há' most jött.
    Végül lett telefon, de én kurv@ra nem ezt a hozzáállást vártam. Emellett az SE magyar nyelvű honlapja egy kalap sz@r, ügyfélszolgálat elérhetőségei sincsenek könnyen megtalálható helyen.
    Remélem szembesítitek az SE-t ilyenekkel is.

    Nokia szervizzel volt dolgom sokszor, alapjában véve korrektek, a telefonos ügyfélszolgálat pedig kitűnő.

    Várom a cikket! :R

Új hozzászólás Aktív témák