Új hozzászólás Aktív témák

  • alfa20

    senior tag

    válasz lionhearted #19 üzenetére

    hehe gyorsaság...
    na most nem mindenki él a fővárosban, itt nálunk (Megyeszékhely!) nem messze van egy étkezde, lehet kártyával fizetni, csak éppen kb. 3 perc mire csatlakozik a banki szerverhez (és ez nem vicc!), szerinted hogy néznek az emberre mikor kártyával fizet, majdhogynem meglincselik. KP-ból meg úgy add vissza a mami, időd sincs a dobozokat lezárni, már ott is a visszajáró...
    A másik, ha felmegyek a Bakonyba vannak olyan helyek ahol egy darab térerő nincs, egyik szolgáltatónál sem, csak a vonalas telefonok működnek, de az sincs minden házba. Ezeken a részeken az okos telefon kb. asztalláb alá jó, hogy ne billegjen, a bankkártya meg max. jeget kaparni a szélvédőről télen.

    biztos jó dolog ez, de még messze vagyunk attól, hogy bárhol tudj fizetni kártyával, a mobillal meg ...

    Ausztriában pl: Hoffer-ben nem tudom használni a MasterCard-om, mert nem fogadja el, csak Mastro vagy Visa. Na bumm!, PayPasst meg nem is nagyon láttam ott (legalábbis felső Ausztiában)

    szóval nekem ez olyan mint a valós 3D, ami majd a szóba közepére vetíti a képet... egyszer majd elterjed.

    "Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

Új hozzászólás Aktív témák