Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz alien24 #76 üzenetére

    Ajjaj, minnyá jön Racecam, és kitilt még az univerzumból is, mert nem azt írtad, hogy "etnikailag más csoportba sorolható honfitársunk". :DDD
    Ráadásul micsoda ordas feltételezés... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • bambano

    titán

    válasz alien24 #76 üzenetére

    Azért érezheted rossznak a metafórát, mert nem metafóra.

    Ha nekem védeni való értékem lenne, és olyan kerítést építenék hozzá, hogy minden 10 méternyi kerítésben van 3 méter lyuk, akkor bizony a bíróságon megosztott lenne a felelősség, ugyanis a bíróság mindig azt vizsgálja, hogy a fel- és alperesek mindent megtettek-e úgy, ahogy az adott helyzetben az általában elvárható. A biztosító is megnézi a lakásajtódat, mikor lakásbiztosítást kötsz.

    #38: nekem jó a szövegértésem, én már akkor is tudtam, kinek szólt a kuss, amikor leírtad. Csak azt nem akarom elfogadni, hogy bárkit el lehessen kussoltatni.

    #81: párszor már kitárgyaltuk, hogy igenis szorítanak fegyvert sok mindenki fejéhez, ha nem használ windowst. "Sok szeretettel, az APEH csapata" vésetű golyók vannak benne.

    #82: az open source sem nulla befektetés, a finanszírozási modellje más.

    Azt támadják legtöbbet, amiből a legtöbb van: isp szolgáltatói rendszerek szinte kizárólag unixok. Az otthoni netmegosztó routerekben szinte kizárólag linux van. Legalább a windowsok számának 1/3-ával egyenlő linuxot használnak, ha nem csak a desktopot nézzük.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák